Deeltijd Lerarenopleiding

Samenvatting
p
Tijdsduur: 4 jaar
Taal: Nederlands
Studievorm: Deeltijd
Onderwijsinstelling: Hogeschool iPabo plus
Plaats: Alkmaar, Amsterdam
Opleidingsniveau: HBO-bachelor
Hogeschool iPabo

Deeltijd Lerarenopleiding

Deeltijd Lerarenopleiding - Hogeschool iPaboVoor wie is de deeltijd lerarenopleiding?

De deeltijd lerarenopleiding van iPabo is bedoeld voor mensen die niet terecht kunnen op de voltijdopleiding. Dit kan gebeuren omdat je bijvoorbeeld een (part-time) baan hebt of omdat je geen recht meer hebt op studiefinanciering.

Word leraar met de deeltijd lerarenopleiding van iPabo!

Werken als leraar in het basisonderwijs is een mooi en veelzijdig vak. Maar als leraar heb je ook veel verantwoordelijkheid. Het is aan jou als leraar om kinderen van vier tot en met twaalf jaar te begeleiden in hun ontwikkeling. Ze moeten zich thuis gaan voelen in onze maatschappij en zichzelf daarin prima kunnen redden. Daar speel jij een belangrijke rol in. Om een goede leraar te worden, is het belangrijk dat je een aantal karaktereigenschappen en vaardigheden
al in huis hebt.

Wanneer vinden de lessen plaats?

De contacturen van de deeltijd lerarenopleiding spelen zich af buiten kantooruren:

  • Amsterdam op woensdagavond van 18.30 tot 22.00 uur en zaterdag van 9.00 tot 15.30 uur
  • Alkmaar op dinsdagavond en donderdagavond van 17:30 uur tot 22:00 uur


Wat is de studiebelasting van deze deeltijd lerarenopleiding?

Je moet er rekening meehouden dat je één dag per week stageloopt op een basisschool en dat de totale studiebelasting (inclusief contacturen, stagedag en huiswerk) toch al snel op zo'n 30 à 40 uur neerkomt. Dit betekent in de praktijk dat drie dagen per week werken nog wel mogelijk is, maar vier dagen vaak te zwaar blijkt.

Wat leer je tijdens de deeltijd lerarenopleiding?

Bij de iPabo leer je met de deeltijd lerarenopleiding je vaardigheden te ontwikkelen en leer je essentiële kwaliteiten voor het beroep als leraar bij:

  • uitstekend kunnen onderwijzen
  • omgaan met kinderen
  • uitgebreide vakkenkennis
  • goed kunnen samenwerken
  • organisatorisch vermogen
  • een goede beroepshouding
  • sterke communicatieve vaardigheden

Kortom, met de deeltijd lerarenopleiding van iPabo heb jij een veelzijdige deeltijd opleiding met een geweldige baan als leraar in het verschiet. Het beroep leraar is geen gemakkelijk vak, maar je krijg er veel voldoening door. Je draagt namelijk bij aan een goede toekomst voor je leerlingen.


Wil je meer weten over Deeltijd Lerarenopleiding ? Vul dan de informatieaanvraag in en de school zal zsm contact met je opnemen.

Toelatingseisen

Toelatingseisen Deeltijd Lerarenopleiding iPabo

Om toegelaten te worden tot de deeltijd lerarenopleiding van de Hogeschool iPabo heb je de juiste vooropleiding nodig. Ben jij in het bezit van een van de onderstaande diploma’s dan kun je beginnen aan de deeltijd lerarenopleiding van iPabo:

  • diploma havo
  • diploma vwo
  • opleiding vhbo
  • diploma mbo (niveau 4)

Er worden geen eisen gesteld aan het gevolgde profiel of vakkenpakket.

Verkorte opleiding voor hbo'ers

Als je al een andere hbo-opleiding of een universitaire studie hebt afgerond, kun je ook kiezen voor de verkorte tweejarige deeltijdopleiding.

Februari-instroom bij Hogeschool iPabo

Ben jij net klaar met het afronden van je vooropleiding en wil je niet wachten tot jij in september kunt gaan studeren?

Op de Hogeschool iPabo in Amsterdam en Alkmaar kun jij nu halverwege het jaar starten met een voltijd-, deeltijd- of verkorte lerarenopleiding. Neem nog vandaag contact op met de hogeschool iPabo en begin jouw lerarenopleiding voor het basisonderwijs in februari.

Wil je meer weten over de februari-instroom bij Hogeschool iPabo? Vul dan de informatieaanvraag in en de school zal zsm contact met je opnemen.

Hogeschool iPabo

Hogeschool IPABODe Hogeschool iPabo is een zelfstandige lerarenopleiding. In totaal studeren ongeveer 1500 studenten op Ipabo. De hogeschool heeft vestigingen in Amsterdam en Alkmaar.

Er worden verschillende opleidingen verzorgd: voltijd, universitaire pabo, deeltijd en een verkorte 2-jarige opleiding, voor mensen die al een andere 4-jarige HBO-opleiding of een universitaire studie hebben afgerond.

De hogeschool is gespecialiseerd in het opleiden van leraren voor het basisonderwijs. Het is een relatief kleine school en is overzichtelijk, goed ingericht en van alle faciliteiten voorzien. Hierdoor krijgen studenten veel persoonlijke aandacht. Docenten hebben alle tijd en ruimte om je te begeleiden.


plusToon alle opleidingen van Hogeschool iPabo

Informatieaanvraag - Vrijblijvend

Wil je meer weten over Deeltijd Lerarenopleiding ? Vul dan de informatieaanvraag in en de school zal zsm contact met je opnemen.

* =  Verplicht veld
Errors
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
» Voorwaarden
This field is used for controlling automatic form submits. Please leave it blank:

Contactgegevens Hogeschool iPabo

Hogeschool iPabo

Gabriël Metsulaan 34
1816 EP ALKMAAR

Tel: 072-5121868
http://www.ipabo.nl

Contact Hogeschool iPabo

Tags

 
A tag is a keyword used to mark an education. By tagging an education with relevant keywords will help you to find the education next time you search for it.:

Add Tag

Meer informatie
 
Informatieaanvraag

Wil je meer weten over Deeltijd Lerarenopleiding ? Vul dan de informatieaanvraag in en de school zal zsm contact met je opnemen.

This field is used for controlling automatic form submits. Please leave it blank:
» Voorwaarden
Tip je vrienden

Tip je vriend(in) over IVA Driebergen

Naar  
Van:  
OPEN DAGEN KALENDER
«
februari 2012
»
ma
di
wo
do
vr
za
zo
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11