|
Samenvatting
![]()
![]() |
|
|||||||||||
De hbo-opleiding Pedagogiek van NHL Hogeschool richt zich op kinderen en beroepsopvoeders. Als pedagoog werk je met kinderen, jonge mensen of ouders die hulp nodig hebben bij opvoeding of onderwijs binnen of buiten het gezin. Er is veel vraag naar zorg op maat in het onderwijs en de jeugdzorg: opvoeding is in deze tijd regelmatig een punt van discussie. Tijdens de opleiding pedagogiek word je opgeleid tot een deskundige op het gebied van opvoeding, onderwijs en begeleiding.
Tijdens de hbo-opleiding Pedagogiek van NHL Hogeschool stippel je voor een deel je eigen studieroute uit. In het vierde jaar bepaal je welke richting je op wilt en waarin je je wilt verdiepen. Je kiest een beroepsspecifieke minor waarbij je je verdiept in het beroepsthema en een keuzeminor.
Voor de beroepsspecifieke minor kun je kiezen uit:

Bij NHL Hogeschool kun je uit meer dan 50 opleidingen kiezen; in zo'n opleidingssmeltkroes valt altijd wel iets te beleven.
NHL Hogeschool geeft praktijkgericht onderwijs met een stevige theoretische basis. In de praktijk pik je de theorie snel op, daarom stuurt de NHL je zo snel mogelijk op pad. Ook internationaal, iedere student kan in het buitenland ervaring opdoen. Kan, hoeft dus niet. Veel hangt af van de keuzes die je straks gaat maken. Keuzes waar NHL Hogeschool je graag bij helpt.
Eén ding staat vast. Ben je eigenzinnig en kies je niet voor eenheidsworst?
Ga je voor kleur? Dan kies je NHL Hogeschool!
Bekijk het filmpje op de site, zie 'Over de NHL'!
Wil je meer weten over Pedagogiek ? Vul dan de informatieaanvraag in en de school zal zsm contact met je opnemen.
Wil je meer weten over Pedagogiek ? Vul dan de informatieaanvraag in en de school zal zsm contact met je opnemen.